Freestrider NordicTrack FS14i

Kód: NTEL71620
Montáž zdarma
Značka: NORDICTRACK
69 790 Kč
Skladem (5 ks)
Multifunkční trenažér do domácího prostředí. Aplikace iFIT integrovaná v PC, duální Bluetooth® reproduktory a ventilátor, nastavení délky kroku, 14" barevný dotykový displej, 9 kg setrvačník. Držák na lahev, transportní kolečka, vyrovnávače nerovností. Nosnost 170 kg, hmotnost 130 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Freestrider NordicTrack FS14i

NordicTrack FreeStride FS14i patří k multifunkčním trenažérům 3v1 a obsáhne cvičení na třech posilovacích strojích v jednom, a to běžeckém pásu, stepperu a eliptickém trenažéru. Díky tomuto stroji tak můžete v domácím prostředí efektivně a na maximum trénovat každý den, ať už jste začínající nebo zkušený cvičenec. Odpor je regulován magnetickou brzdou s tichým chodem a lze ho plynule elektronicky nastavovat v 26 stupních. Vyvážený setrvačníkový systém s hmotností 24 kg je uložen ve středu stroje a zaručuje stabilní a plynulý chod trenažéru. Setrvačník samotný váží 9 kg. Délka kroku je nastavitelná v rozmezí od 0 do 81 cm a je tak pouze na vás, jaký rozsah pohybu si zvolite. Kloubní spoje a šlapací střed je osazen kvalitními ložisky. Plochý řemen s dopínací kladkou a kvalitní šlapací střed garantují bezproblémový a bezúdržbový provoz s dlouhou životností stroje. Nosnost stroje je 170 kg.

Eliptický trenažér FreeStrider FS14i také disponuje funkcí sklonu/poklesu v rozmezí -10 % až +10 % s automatickým nastavením, která simuluje nestejnoměrný pohyb venku a vy tak máte možnost zapojit různé svalové skupiny a komplexně procvičít celé tělo. Sklon se reguluje velmi snadno pomocí integrovaných tlačítek na ovládacím panelu PC. Jedno stisknutí tlačítka vám hned poskytne požadovaný náklon.

Trenažér je vybaven počítačem s přehledným 14" dotykovým displejem s připojením k internetu. Barevný displej zobrazuje mimo jiné potřebné informace o vašem aktuálním tréninku jako jsou čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie, sklon, tepová frekvence atd. Frekvenci tepu můžete měřit přes hrudní pás, který je součástí dodávky stroje. Hrudní pás poskytuje naměřené hodnoty s přesností EKG. Počítač nabízí 38 přednastavených programů, které vám usnadní zaměření se na konkrétní fitness cíle, jako je hubnutí nebo vylepšení součásné kondice. Zvolené programy řídí rychlost a sklon stroje po stanovenou dobu.

Tréninková aplikace iFit je integrovaná přímo v počítači (tablet tedy nebudete potřebovat) a licence je určená až pro 5 osob s členstvím na 1 rok zdarma. Aplikace iFit vám poskytne možnost rozšíření tréninkových plánů přes systém Google MAPS. Získáte s ní ještě víc tréninkových map, programy s profesionálními trenéry nebo motivační videa a stravovací tipy! Díky aplikaci iFit dokonce můžete soutěžit s vašimi přáteli nebo si porovnávat celkové výsledky tréninků.

Trenažér je vybaven transportními kolečky, které zajistí snadnou manipulaci se strojem kamkoliv po místnosti. Přepravní kolečka jsou umístěna v zadní části stroje a madlo pro uchopení v přední části stroje. Stabilitu i při maximálním zatížení poskytují vyrovnávače nerovností podlahy. Dále má stroj praktický držák na lahev s vodou.

Na kompletní stroj poskytujeme záruku 3 roky, na rám trenažéru pak 5letou záruku. Záruční i pozáruční servis provádíme přímo u zákazníka doma.

Parametry elipticalu NordicTrack FS14i:

Nosnost trenažéru: 170 kg
Hmotnost trenažéru: 130 kg
Způsob využití: domácí
Brzdný systém: magnetická brzda
Regulace zátěže: Elektronická s možností programů
Setrvačníkový systém: 9 kg
Rozsah zátěže: MIN až MAX plynule
Konstrukce trenažéru: se setrvačníkem uprostřed
Rozměry stroje po sestavení (d. x š. x v.): 148 x 75 x 188 cm
Délka kroku: 81 cm
Rozteč nášlapů: 5 cm
Možnosti nastavení: možnost nastavení délky kroku
Středové složení: šlapací střed s ložisky
Převod setrvačníku: řemen s dopínací kladkou
Osazení kloubních spojů: ložiska
Vyrovnání nerovností podlahy: ano
Transportní kolečka: ano
Možnost složení stroje: ne
Počet programů celkem: 38 programů
Přednastavené profily trati: ano
Programy říezné tepem HRC: nemá
Uživatelsky nastavitelné programy: ano, s aplikací iFit
Další programy: manual, iFit aplikace
Měřené hodnoty: čas, rychlost, spálené kalorie, vzdálenost, výkon (W), frekvence otáček, tep srdce, signalizace překročení tepu
Zobrazení zátěže na displeji: ano
Ušní upínkou: ne
Dlaňové senzory (hand pulsy): ano
Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz: ne
Bezrdrátově hrudní pásem Bluetooth: ano
Typ displeje: interaktivní SMART HD dotykový displej
Velikost displeje v palcích: 14 "
Ostatní parametry:
Bluetooth komunikace
Napájení:
síťová přípojka 230 V

Videoukázka elipticalu FS14i :

Produktové video eliptického trenažéru FreeStrider FS14i:

Aplikace iFIT:

Doplňkové parametry

Kategorie: Fitness trenažery
? Maximální sklon: 10 %
? Transportní kolečka: Ano
? Možnost externího snímače TF: Ano
? Propojení s tréninkovou aplikací: Ano
Hmotnost trenažeru: 130 kg
Maximální nosnost trenažeru: 170 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: