Pingpongové stoly na stolní tenis Kettler

Pingpongové stoly Kettler představují komfortní řešení pro náročné, poloprofesionální, ale i příležitostné hráče pingpongu. Užijte si maximální požitek ze hry, sportujte, bavte se! Pořiďte si nový indoorový nebo outdoorový stůl na stolní tenis se speciálně upravenou hrací deskou. Povrchová úprava zaručí, že vás světlo nebude při hře oslňovat. Objednejte si pingpongový stůl a získáte dopravu zcela ZDARMA!

Pingpongové stoly z naší nabídky jsou testovány podle přísných bezpečnostních norem TÜV a jejich rozměry se shodují se standardy pro mezinárodní turnaje. Součástí našich služeb je také profesionální servis přímo u zákazníka. Ať už jste pingpongový profesionál, nebo hrajete jen pro zábavu, u nás si zaručeně vyberete!

Spousta výhod na jednom stole

Hrací deska stolu je opatřena speciální antireflexní vrstvou. Při hře vás světlo neoslňuje a můžete se tak plně soustředit na každý úder. Stůl je možné na obou stranách sklopit tak, aby se dal snadno převážet. Určitě nezapomeňte ani na nové pálky a příslušenství včetně kvalitních míčků. Při zakoupení pingpongového stolu získáte nadstandardní záruku 5 let!