Tacx Boost - odporový cyklotrenažér

Kód: 010-02419-01
ZDARMAZDARMA
Tacx Boost odporový cyklotrenažér
6 390 Kč
Skladem (1 ks)

S tímto jednoduchým a cenově dostupným cyklotrenažérem můžete trénovat celý rok.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZÁKLADNÍ CYKLOTRENAŽÉR S MECHANICKY ŘÍZENOU ZÁTĚŽÍ.

Trenažér Tacx® Boost je výkonný trenažér pro výkonový trénink, který je schopen generovat vysoký odpor i při nízkých rychlostech. Díky ručnímu nastavení odporu můžete ovládat intenzitu tréninku, zatímco kompaktní setrvačník zajišťuje realistický pocit jízdy po silnici.


  • Robustní konstrukce umožňuje maximální odpor při spurtu 1050W.
  • Trenažér s ručním ovládáním nabízí 10 úrovní odporu.
  • Výkonná magnetická brzda umožňuje intenzivní intervalový trénink.
  • Díky dokonale tichému setrvačníku za jízdy nikoho nerušíte.
  • Konstrukce pro použití s celým kolem umožňuje jednoduché a spolehlivé nasazení kola.
  • Setrvačník 1,6 kg simuluje pocit jízdy v exteriéru.


REALISTICKÁ JÍZDA - Setrvačník 1,6 kg dokáže simulovat účinek setrvačné hmoty 9,2 kg, takže máte pocit jako při skutečné jízdě venku.

MÁTE VŠE POD KONTROLOU - Odpor při jízdě můžete snadno měnit páčkou na řídítkách. Trenažér nabízí 10 možných poloh a maximální výkon 1050 W, takže je ideální pro každodenní trénink. Výkonná magnetická brzda kromě toho umožňuje intenzivní intervalový a výkonový trénink.

DRŽÁK PŘEDNÍHO KOLA - Trenažér Boost má držák předního kola, který nadzdvihuje přední kolo a přispívá tak k přirozenější jízdní poloze a vyšší stabilitě. Ten zároveň slouží i jako madlo pro snadné přenášení trenažéru po tréninku.

VIRTUÁLNÍ VÝKON - Po dokoupení snímače rychlosti a kadence můžete trénovat s oblíbenými aplikacemi na bázi virtuálního výkonu – například Zwift, TrainerRoad nebo Tacx. Senzory vysílají data o vaší rychlosti a kadenci bezdrátově do kompatibilního smartphonu, tabletu nebo počítače.Narozdíl od jízdy venku nedochází při tréninku uvnitř k žádnému proudění vzduchu a z toho důvodu se můžete daleko více potit. Z praktického hlediska tedy doporučujeme použití podložky pod kolo a ochranného pásu rámu proti potu buď s kapsou na mobil nebo bez ní.


Ať trénujete jakkoli intenzivně, tento cyklotrenažér vydrží vše. Vaše kolo lze snadno a pevně zacvaknout, takže se můžete opřít do pedálů a být si jistí, že nikam neodjedete. Pro lepší přenos síly a minimalizaci přehřívání doporučujeme zakoupit i jeden z tréninkových plášťů Tacx, jež jsou speciálně vyvinuty pro indoorové tréninky. Tyto pláště jsou tišší než běžné zadní pneumatiky silničních či horských kol a jsou tedy ideální pro jízdu, pokud nechcete nikoho rušit.


 

Obsah balení

  • Trenažér Tacx Boost
  • Podstavec předního kola
  • Rychloupínák pro silniční a horská kola (5 mm)

Doplňkové parametry

Kategorie: TACX
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: