Běžecký pás TUNTURI Cardio Fit T40 + Servis u zákazníka a prodloužená záruka + Dárek

Kód: 16TCFT4000
Extra záruka
Značka: TUNTURI
22 990 Kč
Skladem (1 ks)

TUNTURI Cardio Fit T40 je trenažer s běžeckou plochu o rozměrech 45x125 cm. Bude vyhovovat běžcům s výškou přibližně do 180 cm a hmotnosti do 90 kg pro chůzi nebo aerobní běh. Maximální rychlost je 16 km/h a sklon lze nastavit manuálně až do 10%. Díky kompaktním rozměrům a snadné manipulaci je vhodný i do menších prostor.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Běžecký pás TUNTURI Cardio Fit T40

TUNTURI Cardio Fit T40 je běžecký pás od světového výrobce domácích trenažérů s maximální ergonomií a propracovanou mechanikou. Pás disponuje kvalitním, tichým motorem s trvalým výkonem 1,5 HP (max. výkon je 2 HP). Motor je opatřen krytem s izolací pro snížení vibrací při běhu. Rychlost je elektronicky nastavitelná do 16 km/h. Tento trenažér bude ideálním strojem do domácí posilovny každého začátečníka či pokročilejšího běžce.

Masivní rám trenažéru, s nosností stroje až 100 kg, zaručuje jeho dlouhou životnost při pravidelném používání ve vaší domácí posilovně. Běžecká plocha má rozměry 125 x 42 cm (délka x šířka), bude tak vhodná pro univerzální použití pro drobnější i o něco vyšší postavy. Stroj nabízí kvalitní systém odpružení T-Flex pro bezpečí vašich kloubů při běžeckém tréninku.

Trénink na běžeckém trenažéru TUNTURI Cardio Fit T40 budete mít pod kontrolou pomocí tréninkového počítače s přehledným podsvíceným 5 " LCD displejem. Na displeji vidíte zobrazované hodnoty jako čas běhu, vzdálenost, rychlost běhu, spotřebu kalorií, tepovou frekvenci a nastavený sklon pásu. Rychlost a sklon lze nastavovat krokově nebo pomocí přednastavených tlačítek.

Trenažér nabízí 41 přednastavených programů zaměřených na budování kondice a spalování tuku včetně manuálního režimu. Bezpečnostní klíč je nedílnou součástí těchto běžeckých trenažérů. Zaručuje zastavení motoru v případě jakékoliv nehody nebo zakopnutí. Madlo slouží jako opěrný bod pro vaši bezpečnost a jeho součástí jsou dlaňové senzory tzv. hand-pulsy pro měření aktuální frekvence tepu a tlačítka pro změnu rychlosti a sklonu běžeckého trenažéru.

Součástí běhacího pásu je i praktický stojan na tablet nebo smartphone (tablet není součástí dodávky) a držáky na lahev. Sestavení běžeckého pásu svépomocí vám zabere cca 2,5 hodiny.

Kvalitní systém odpružení běžecké plochy T-Flex Přehledný podsvícený 5,5 Dlaňové snímače tepové frekvence tzv. hand-pulse

Pro úspora místa je možné stroj velmi jednoduše složit do úsporné svislé polohy a uklidit např. za skříň. Nemusíte tak mít obavy, že by vám stroj zabíral moc místa v případě, kdy zrovna neběháte. Pro jednoduché přemisťování po místnosti je pás vybaven transportními kolečky. Vyrovnávače nerovností zajistí stabilitu stroje na každém povrchu.

Parametry běžeckého pásu TUNTURI Cardio Fit T40:

Nosnost trenažéru: 100 kg
Hmotnost trenažéru: 51 kg
Způsob využití: domácí
Pohon pásu: motorový
Trvalý výkon motoru: 1,5 HP
Maximální výkon motoru: 2 HP
Maximální rychlost: 16 km/hod
Maximální sklon pásu: 10 %
Rozměry stroje po sestavení (d. x š. x v.): 152 x 70 x 135 cm
Rozměr běžecké plochy (d. x š.): 125 x 42 cm
Systém odpružení: T-Flex
Držák na lahev: ano
Držák na tablet: ano
Vyrovnávače nerovnosti: ano
Transportní kolečka: ano
Možnost složení stroje: ano
Počet programů celkem: 41
Měřené hodnoty: čas, rychlost, spálené kalorie, vzdálenost, tep srdce, sklon pásu
Aplikace: nepodporuje
Konektivita: nemá
Měření tepu srdce: Dlaňové senzory (hand-pulse)
Typ displeje: LCD displej podsvícený
Napájení: síťová přípojka 230 V
Velikost displeje: 5 "
Záruka na kompletní stroj: 2 roky

Doplňkové parametry

Kategorie: Běžecké trenažery
Záruka: 3 roky na celý trenažer / 5 let na rám
? Rozměr běžecké plochy: 45 cm x 125 cm
? Maximální rychlost: 16 Km/h
? Nastavitelný sklon: Ano elektronicky
? Maximální sklon: 10 %
? Možnost sklopení trenažeru: Ano
? Transportní kolečka: Ano
? Měření tepové frekvence: Ano
Hmotnost trenažeru: 52 kg
Maximální nosnost trenažeru: 135 kg
Maximální výkon: 2,02 kW
Trvalý výkon: 1,29 kW

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: