Informace o nás

Jak jsme začali prodávat fitness trenažery?

Zákazníci, kteří u nás dlouhé roky kupovali doplňky výživy nebo sporttestery se nás stále častěji ptali, jestli jim můžeme dodat běžecký pás, rotoped atd. Začali jsme jim je tedy individuálně dodávat. V roce 2009 jsme v obchodě vystavili první předváděcí modely a sortimentu jsme se začali věnovat naplno. Do dnes si pamatuji na první prodaný model v obchodě a adresu, kam jsme ho dodali. V roce 2013 jsme spustili i e-shop. Dlouhé roky jsme se specializovali výhradně na značku Kettler a eshop Kettler-online.cz.

Nečekaně se objevily okolnosti, kvůli kterým nebylo reálné dále pokračovat s „kettleráckým“ eshopem. I tady však platí, že vše špatné je pro něco dobré. S malým odstupem vznikla Vaseposilovna.cz a my přenesli naše zkušenosti i do prodeje dalších značek.

Dnes Vám nabízíme sortiment prověřených značek jakými jsou Tunturi, Housefit, Finnlo, Tacx, NordickTrack, Pro-Form a mnohé další. Pomůžeme Vám s výběrem, zajistíme bezpečnou dopravu, případně odbornou montáž a servis u Vás doma.

Baví nás poskytovat Vám služby na profesionální úrovni s nadstandardním zákaznickým servisem, vycházet vstříc Vašim požadavkům a být obchodem, do kterého se rádi vrátíte.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení