Informace o nás

Jak jsme začali prodávat fitness trenažery?

Zákazníci, kteří u nás dlouhé roky kupovali doplňky výživy nebo sporttestery se nás stále častěji ptali, jestli jim můžeme dodat běžecký pás, rotoped atd. Začali jsme jim je tedy individuálně dodávat. V roce 2009 jsme v obchodě vystavili první předváděcí modely a sortimentu jsme se začali věnovat naplno. Do dnes si pamatuji na první prodaný model v obchodě a adresu, kam jsme ho dodali. V roce 2013 jsme spustili i e-shop. Dlouhé roky jsme se specializovali výhradně na značku Kettler a eshop Kettler-online.cz.

Nečekaně se objevily okolnosti, kvůli kterým nebylo reálné dále pokračovat s „kettleráckým“ eshopem. I tady však platí, že vše špatné je pro něco dobré. S malým odstupem vznikla Vaseposilovna.cz a my přenesli naše zkušenosti i do prodeje dalších značek.

Dnes Vám nabízíme sortiment prověřených značek jakými jsou Tunturi, Housefit, Finnlo, Tacx, NordickTrack, Pro-Form a mnohé další. Pomůžeme Vám s výběrem, zajistíme bezpečnou dopravu, případně odbornou montáž a servis u Vás doma.

Baví nás poskytovat Vám služby na profesionální úrovni s nadstandardním zákaznickým servisem, vycházet vstříc Vašim požadavkům a být obchodem, do kterého se rádi vrátíte.