Doporučujeme: Eliptický trenažer NordicTrack C5.5 New

Eliptický trenažer NordicTrack 5.5 New odborně smontovaný pro zákazníka a připravený na doručení. Zákazník si tento model vybral na doporučení jiných uživatelů a my jsme mu jeho volbu mohli jen potvrdit.

I podle nás se totiž jedná o velmi zajímavý model ve střední cenové kategorii. Nabízí velmi dobré technické parametry, použité materiály působí hodnotně a v dané kategorii nabízí i kompaktní rozměry.

Asi nejzajímavějším prvkem výbavy, kterým se odlišuje od většiny konkurence je možnost regulace délky kroku v závislosti na nastavení sklonu pedálů. Délku kroku lze regulovat v rozmezí 45 - 51 cm. 51 cm je vynikající hodnota a výrazně delší krok se u eliptických trenažerů nepoužívá. Pro menší osoby může být takto dlouhý profil kroku již nepohodlný nebo příliš náročný. To může být problémem v rodinách, kde používají trenažer osoby s výrazně rozdílnou výškou. NordicTrack 5.5 tuto možnou komplikaci řeší.

Další výhodou je velmi malý odstup pedálů od sebe. To umožňuje přirozený a pohodlný pohyb bez vybočení kolenních a kyčelních kloubů. Malý rozestup pedálů je důležitější právě pro menší postavy.

Jednou z mála nevýhod eliptických trenažerů se setrvačníkem vpředu jsou rozměry. Mnoho elipticalů s parametry jaké má tento NordicTrack zabere na délku cca 2 metry. C5.5 měří 175 cm. Zdánlivě nevýznamný rozdíl ocení uživatelé, kteří plánují trenažer umístit do obytné místnosti.

Elektronika trenažeru nabízí přehledný 5" displej a velká tlačítka pro pohodlné ovládání. Disponuje 20 ti tréninkovými programy. Nad displejem je umístěn držák tabletu. Pokud si do tabletu nebo chytrého telefonu nainstalujete aplikaci iFIT užijete si s trenažerem víc zábavy a získáte další tréninková data. Propojení probíhá pomocí Bluetooth.

Součástí výbavy je také držák na lahev, který je umístěn v ideální pozici a dlaňové senzory snímání tepové frekvence. Pro přesnější měření tepové frekvence je možné připojit hrudní pás, který ale není stejně jako u většiny jiných modelů součástí balení.

NordicTrack 5.5 je vhodný pro uživatele s maximální hmotností 125 kg. Výrobce poskytuje na celý trenažer záruku 36 měsíců a 5 let na rám trenažeru.

Pokud hledáte kvalitní eliptický trenažer v ceně do 30 000 Kč, který chcete využívat pro aerobní i kondiční trénink a neradi děláte kompromisy, měl by být tento model ve vašem hledáčku. My ho můžeme jen doporučit. Doručení je od nás samozřejmě zdarma a pokud si netroufáte na montáž, můžete si ji objednat společně s trenažerem. Vaši energii můžete potom naplno věnovat jen tréninku :-)

IMG_4487

    

 

 

    

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení