Eliptický trenažér PROFORM 525 CSE+

Kód: PFEVEL74917
32 490 Kč
Skladem (1 ks)
Domácí použití, nosnost 125 kg, LCD displej, 20 programů, Bluetooth, reproduktory, aplikace iFIT, transportní kolečka, držák lahve a tabletu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Eliptický trenažér PRO-FORM 525 CSE+

PRO-FORM eliptický trenažér 525 CSE+ nabídne svému majiteli kardiovaskulární a vytrvalostní trénink společně se silovým tréninkem v jednom stroji. Pomůže s hubnutím i kondičním tréninkem. Bez ohledu na počasí můžete trénovat v teple domova. Zapojením dolní a horní poloviny těla máte o komplexní trénink postaráno. Eliptikaly se vyznačují tím, že nezatěžují kloubní aparát.

Cvičit tak můžete bez obav o kolena a kyčle. Intenzitu tréninku ovládáte elektronicky ve 20 stupních odporu, který je tvořen magnetickým brzdným systémem. Hmotnost setrvačníku je 14 kg, veškeré kloubní spoje jsou osazeny ložisky. Trenažer bude vhodný pro drobné i vyšší postavy. Nosnost stroje je 125 kg. Podsvícený displej a aplikace iFIT

Počítač s vysokokontrastní LCD obrazovkou ukazuje všechny potřebné tréninkové hodnoty jako jsou: čas, rychlost, vzdálenost, orientační množství spálených kalorií nebo tepovou frekvenci. Pro měření frekvence tepu je nutné použít kompatibilní Bluetooth hrudní pás, který provádí měření s přesností EKG. Hrudní pás je možné u nás samostatně dokoupit. Integrovaný počítač nabízí 18 přednastavených tréninkových plánů, založených na cílovém čase, intervalech nebo kaloriích.

Trenažéry značky PRO-FORM jsou kompatibilní s placenou tréninkovou aplikací iFIT. Aplikaci, staženou do tabletu nebo smartphonu, s běžícím pásem propojíte jednoduše přes systém Bluetooth. Fitness aplikace iFIT poskytne vašemu cvičení další rozměr s možností rozšíření tréninkových plánů přes systém Google MAPS. Získáte s ní ještě víc tréninkových map, programy s profesionálními trenéry nebo motivační videa a stravovací tipy! Díky aplikaci iFit dokonce můžete soutěžit s vašimi přáteli nebo si porovnávat celkové výsledky tréninků.

Tablet není součástí dodávky.

Odpor je tvořen magnetickou rezistenci

PRO-FORM 525 CSE+ poskytuje přirozený pohyb, a to díky univerzální délce kroku 41 cm. Nášlapy lze snadno upravit tak, aby odpovídaly vámi preferované délce kroku. Madla jsou opatřená protiskluzovým materiálem. Stabilitu při každém tréninku zajistí vyrovnávače nerovností podlahy. Transportní kolečka a úchopové madlo umožní snadnou manipulaci se strojem kamkoliv v prostoru. Součástí jsou integrované reproduktory pro poslech hudby.

Na kompletní stroj poskytujeme 3 roky záruku, na rám trenažéru pak 5 let záruku. Záruční i pozáruční servis zajišťujeme přímo u zákazníka doma.

Nášlapy jsou polohovatelné

Parametry eliptického trenažéru PRO-FORM 525 CSE+:

Nosnost trenažéru: 125 kg
Hmotnost trenažéru: 58 kg
Způsob využití: domácí
Brzdný systém: magnetická brzda
Regulace zátěže: elektronicky
Rozsáh zátěže MIN MAX plynule ve 20 úrovních
Setrvačníkový systém: 14 kg
Konstrukce trenažéru: se setrvačníkem vzadu
Rozměry stroje po sestavení (d. x š. x v.): 158 x 66 x 159 cm
Délka kroku: 41 cm
Držák na lahev: ano
Držák na tablet: ano
Vyrovnání nerovností podlahy: ano
Transportní kolečka: ano
Možnost složení stroje: ne
Uživatelsky nastavitelné programy: 20 programů
Měřené hodnoty: čas, rychlost, spálené kalorie, vzdálenost, tepová frekvence, frekvence kroku
Aplikace: iFIT
Kenektivita: Bluetooth
Měření tepu srdce: bezdrátově hrudním pásem, dlaňovými senzory
Typ displeje: LCD displej
Napájení externí síťový adaptér
Záruka na kompletní stroj: 3 roky
Záruka na rám stroje: 5 let

Aplikace iFIT:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: