Rotoped HAMMER Cardio XT6 BT

Kód: 4862
17 990 Kč
Skladem (1 ks)
Domácí použití, nosnost 130 kg, snížený rám, Bluetooth, USB, 16 programů, fitness aplikace, transportní kolečka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rotoped HAMMER Cardio XT6

HAMMER Cardio XT6 je ideálním trenažérem pro domácí využití. Poskytne svým majitelům robustní domácí trenažér s nízkým rámem pro snadný nástup a s nosností až do 130 kg váhy cvičence. Setrvačník o hmotnosti 8 kg a magnetický brzdný systém zajistí tichý a plynulý chod stroje při každém tréninku. Zátěž se nastavuje pomocí tlačítek nebo podle vámi zvoleného programu. Celkový rozsah zátěže je 10 - 350 W v 16 úrovních. Jízdu na rotopedu si tak může vychutnat začátečník i zkušenější sportovec, bude vhodný i jako rehabilitační pomůcka pro lidi s horším rozsahem pohybu nebo starší lidi.

Trenažér je vhodný jak pro drobnější, tak vyšší postavy od 155 do 190 cm, a to díky nastavitelnému sedlu a řidítkům. Protiskluzové pedály mají nastavitelné řemínky pro větší bezpečnost a větší pohodlí při cvičení.

Ergometr HAMMER Cardio XT6 disponuje počítačem s LCD displejem, který se snadno ovládá a zobrazuje všechny běžné hodnoty tréninku. Základní zobrazované parametry na displeji jsou: čas, rychlost, vzdálenost, výkon, spálené kalorie a tepová frekvence pomocí dlaňových snímačů. Se zakoupeným hrudním pásem s frekvencí 5 kHz je však měření tepovky přesnější. Nabídka trenažeru zahrnuje celkem 16 programů včetně 4 programů HRC a režim Recovery, který je důležitý pro stanovení vaši aktuální kondice, k jejímuž vyhodnocení dochází po dokončení tréninku. HRC program se řídí vaší aktuální tepovou frekvencí a podle ní automaticky nastavuje zátěž.

Na displeji najdete prakticky držák na smartphone nebo tablet, díky kterým můžete využívat, prostřednictvím Bluetooth, tréninkovou aplikaci BitGym, iConsole nebo Kinomap. Při cvičení tak můžete projíždět trasy po celém světě nebo se inspirovat tréninkovými videi. Výsledky svého tréninku navíc můžete uložit a porovnávat v čase. HAMMER Cardio XT6 automaticky reguluje odpor dle zvolené trasy pro zcela realistický zážitek vyjíždění do a sjíždění z kopců. Integrovaný USB konektor udrží vaše zařízení vždy nabité. Tablet není součástí dodávky.

 

Nízký nástup a ergonomické sedlo přispívá k pohodlnému tréninku. Sedlo je výškově nastavitelné, navíc se dá posunout v horizontálním směru a také upravit jeho sklon. Víceúchopová řidítka s možností naklápění umožní střídat různé styly jízdy. Uvolněný, sportovní, orientovaný na výkon apod. Vyrovnávače nerovnosti zajistí stabilitu při cvičení a transportní kolečka usnadní manipulaci se strojem. Pro napájení je potřeba síťová přípojka 230 V.

Na kompletní stroj poskytujeme 2 roky záruku. Záruční i pozáruční servis zajišťujeme přímo u zákazníka doma.

Parametry ergometru HAMMER Cardio XT6:

Nosnost trenažéru: 130 kg
Hmotnost trenažéru: 35 kg
Způsob využití: domácí
Brzdný systém: magnetická brzda
Regulace zátěže: elektronická, programová
Setrvačníkový systém: 8 kg
Rozsah zátěže: 10 - 350 W
Rozměry stroje po sestavení (d. x š. x v.): 93 x 51 x 150 cm
Natavení sedla: výškové, horizontální, sklon
Nastavění řídítek: sklon
Rozteč nášlapů: 22 cm
Středové složení: ložiskový střed
Převod setrvačníku: řemen s dopínací kladkou
Vyrovnání nerovností podlahy: ano
Transportní kolečka: ano
Možnost složení stroje: ne
Programy: 16 programů, včetně HRC, Recovery
Měřené hodnoty: čas, rychlost, spálené kalorie, vzdálenost, výkon, tep srdce, zátěž
Konektivita: Bluetooth, USB
Aplikace: BitGym, iConsole, Kinomap
Ušní upínkou: ne
Dlaňové senzory (hand pulsy): ano
Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz: ano
Bezrdrátově hrudní pásem Bluetooth: ne
Typ displeje: LCD displej
Napájení:
síťová přípojka 230 V
Záruka na kompletní stroj: 2 roky
Záruka na rám stroje: 10 let

Videoukázka Kinomap Fitness App pro HAMMER:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: