Stepper HAMMER Cross

Kód: 4131
15 990 Kč
Skladem (1 ks)
Domácí použití, nosnost 130 kg, stepper a crosový trenažer v jednom, 8 manuálně nastavitelných úrovní zátěže, transportní kolečka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stepper HAMMER Cross

HAMMER Cross nabídne svému majiteli perfektní stroj pro trénink spodní poloviny těla v kombinaci crossového trenažeru a stepperu. Bez ohledu na počasí můžete trénovat v teple domova. Chození do schodů patří ke cvičení, které vám zlepší kondici a posílí nohy i hýžďové svaly. Unikatní pohyb na tomto stepperu dokáže spálit až 700 kalorií za hodinu, přitom stroj nepotřebuje moc místa. Intenzitu tréninku si jednoduše nastavíte pomocí knoflíku pro nastavení odporu v 8 úrovních. Hmotnost setrvačníku je 8 kg, řemenový pohon zajistí pohodlný pohyb. Nosnost stroje je 130 kg.

"Šlapání do schodů" efektivně posílí zadek a mírné pohyby dopředu a dozadu vaše stehna. Navíc nastartuje kardiovaskulární systém, zlepší vytrvalost a spaluje tuky. Veškerý pohyb je prováděn v mírném předklonu a je velmi šetrný ke kloubnímu aparátu těla. Vhodné pro jakoukoliv tělesnou výšku až do 200 cm.

Jednoduše ovladatelný displej PCdržák tabletu a ukazuje všechny důležité hodnoty vašeho tréninku. Kontrolovat tak můžete: rychlost, frekvenci kroků, čas tréninku, vzdálenost, frekvenci tepu, ten je měřen pomocí dlaňových snímačů umístěných na madlech. Přepínání mezi hodnotami je jednoduše stisknutím tlačítka. Napájení PC je 2 bateriemi AAA, nejste odkázaní na zásuvku a délku kabelu. Pomocí tabletu nebo chytrého telefonu můžete svůj trénink ještě vylepšit s fitness aplikacemi BitGym a Kinomap. Vychutnejte si nové interaktivní trasy.

HAMMER Cross Stepper stojí pevně na zemi díky vyrovnávačům nerovnosti podlahy. Transportní kolečka usnadní manipulaci se strojem po místnosti. Držák na lahev s pitím zajistí potřebný pitný režim.

Parametry crossového trenažéru HAMMER Cross Stepper:

Nosnost trenažéru: 130 kg
Hmotnost trenažéru: 38 kg
Způsob využití: Domácí
Brzdný systém: Magnetická brzda
Regulace zátěže: Manuálně otočným kolečkem
Setrvačníkový systém: 8 kg
Rozsah zátěže: 8 úrovní
Rozměry stroje po sestavení (d. x š. x v.): 108 x 50 x 154 cm
Délka kroku: 14 cm
Výška kroku: 30 cm
Vyrovnání nerovností podlahy: ano
Transportní kolečka: ano
Možnost složení stroje: ne
Měřené hodnoty: rychlost, frekvenci kroků, čas tréninku, vzdálenost, frekvenci tepu
Aplikace: BitGym, Kinomap
Dlaňové senzory (hand pulsy): ano
Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz: ne
Bezrdrátově hrudní pásem Bluetooth: ne
Typ displeje: LCD
Velikost displeje v palcích: 4 "
Napájení:
Tužkové baterie AAA
Záruka na kompletní stroj: 2 roky
Záruka na rám stroje: 10 let

Videoukázka eliptického trenažéru HAMMER Cross Stepper:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: