Tacx Boost Speed Bundle - odporový cyklotrenažér

Kód: 010-02419-02
ZDARMAZDARMA
Tacx Boost Speed Bundle odporový cyklotrenažér
7 190 Kč
Skladem (4 ks)

Zajímají vás statistiky rychlosti a vzdálenosti? Vyzkoušejte sadu cyklotrenažéru Boost se snímačem rychlosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZÁKLADNÍ CYKLOTRENAŽÉR S MECHANICKY ŘÍZENOU ZÁTĚŽÍ A SNÍMAČEM RYCHLOSTI.

Trenažér Tacx® Boost je výkonný trenažér pro výkonový trénink, který je schopen generovat vysoký odpor i při nízkých rychlostech. Díky ručnímu nastavení odporu můžete ovládat intenzitu tréninku, zatímco kompaktní setrvačník zajišťuje realistický pocit jízdy po silnici.


 • Robustní konstrukce umožňuje maximální odpor při spurtu 1050W.
 • Trenažér s ručním ovládáním nabízí 10 úrovní odporu.
 • Výkonná magnetická brzda umožňuje intenzivní intervalový trénink.
 • Díky dokonale tichému setrvačníku za jízdy nikoho nerušíte.
 • Konstrukce pro použití s celým kolem umožňuje jednoduché a spolehlivé nasazení kola.
 • V sadě s bezdrátovým snímačem rychlosti.
 • Setrvačník 1,6 kg simuluje pocit jízdy v exteriéru.


REALISTICKÁ JÍZDA - Setrvačník 1,6 kg dokáže simulovat účinek setrvačné hmoty 9,2 kg, takže máte pocit jako při skutečné jízdě venku.

MÁTE VŠE POD KONTROLOU - Odpor při jízdě můžete snadno měnit páčkou na řídítkách. Trenažér nabízí 10 možných poloh a maximální výkon 1050 W, takže je ideální pro každodenní trénink. Výkonná magnetická brzda kromě toho umožňuje intenzivní intervalový a výkonový trénink.

DRŽÁK PŘEDNÍHO KOLA - Trenažér Boost má držák předního kola, který nadzdvihuje přední kolo a přispívá tak k přirozenější jízdní poloze a vyšší stabilitě. Ten zároveň slouží i jako madlo pro snadné přenášení trenažéru po tréninku.

VIRTUÁLNÍ VÝKON - Po dokoupení snímače kadence můžete trénovat s oblíbenými aplikacemi na bázi virtuálního výkonu – například Zwift, TrainerRoad nebo Tacx. Senzory vysílají data o vaší rychlosti a kadenci bezdrátově do kompatibilního smartphonu, tabletu nebo počítače.Narozdíl od jízdy venku nedochází při tréninku uvnitř k žádnému proudění vzduchu a z toho důvodu se můžete daleko více potit. Z praktického hlediska tedy doporučujeme použití podložky pod kolo a ochranného pásu rámu proti potu buď s kapsou na mobil nebo bez ní.


Ať trénujete jakkoli intenzivně, tento cyklotrenažér vydrží vše. Vaše kolo lze snadno a pevně zacvaknout, takže se můžete opřít do pedálů a být si jistí, že nikam neodjedete. Pro lepší přenos síly a minimalizaci přehřívání doporučujeme zakoupit i jeden z tréninkových plášťů Tacx, jež jsou specielně vyvinuty pro indoorové tréninky. Tyto pláště jsou tišší než běžné zadní pneumatiky silničních či horských kol a jsou tedy ideální pro jízdu, pokud nechcete nikoho rušit.


Obsah balení

 • Trenažér Tacx Boost
 • Podstavec předního kola
 • Rychloupínák pro silniční a horská kola (5 mm)
 • Snímač rychlost

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: