Tacx Flow

Kód: T2240.61
7 690 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Tacx Flow je základní smart interaktivní trenažér kompatibilní s cyklistickými aplikacemi Tacx, Zwift nebo Rouvy. Za cenu standardních trenažerů tak získáte možnost užít si při tréninku mnoho zábavy a mít o vaši jízdě dokonalý informační servis. Tacx Flow zvládne výkon až 800 wattů a simuluje stoupání až 6 %

Detailní informace

Detailní popis produktu

CHYTRÝ CYKLOTRENAŽÉR S ŘÍZENOU ZÁTĚŽÍ


Tacx Flow je chytrý odporový cyklotrenažér s možností řízení z počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Možnost jízdy po virtuální trase, propojitelný s Garmin sporttestery, kompatibilní s tréninkovými aplikacemi třetích stran.


  • Zvládne výkon až 800 wattů.
  • Simuluje stoupání se sklonem až 6 %.
  • Nabízí přesnost měření výkonu do 5 %.
  • Lze propojit s vašimi oblíbenými aplikacemi, jako jsou například Zwift,
  • Rouvy nebo Tacx.
  • Konstrukce pro použití s celým kolem umožňuje jednoduché a spolehlivé nasazení kola.
  • Měří rychlost, výkon a kadenci

hero


HLADKÁ A TICHÁ JÍZDA - Trenažér Flow Smart má kompaktní setrvačník o hmotnosti 1,6 kg a jádro válce s měkkým plastem, který pohlcuje vibrace, a díky tomu je jedním z vůbec nejtišších setrvačníkových cyklotrenažérů na trhu.


SKUTEČNÝ VÝKON - Setrvačník trenažéru Flow Smart je kompaktní, ale i tak dokáže simulovat účinek setrvačné hmoty 11,8 kg, takže máte pocit jako při skutečné jízdě venku. Dokáže realisticky simulovat sklon až 6 %.


SKVĚLÁ PROPOJITELNOST - Trenažér Flow Smart komunikuje POMOCÍ technologie BLUETOOTH® Smart a ANT+® FE-C. Je snadno propojitelný s širokou škálou oblíbených tréninkových aplikací jako Rouvy nebo Zwift a také s Garmin sporttestery.


KOMPATIBILITA SE ZAŘÍZENÍMI - Flow Smart můžete připojit k několika zařízením najednou. Je možné využívat tréninkový software a zároveň jízdu nahrávat a sledovat na cyklopočítači nebo hodinkách Garmin.


TRÉNINKOVÝ SOFTWARE TACX - Abyste si chvíle v sedle opravdu užili, máte po ruce knihovnu s více než 100 kvalitními reálnými videotrasami, pomocí nichž se můžete vydat do strmých alpských kopců nebo například dlážděných uliček Milána.


TRÉNINKOVÉ PLÁNY TACX - K dispozici jsou strukturované tréninkové plány přímo pro vaši výkonnostní úroveň. Pomohou vám dosáhnout vašich cílů. Můžete si zazávodit s ostatními, nahrávat GPS data, jezdit podle 3D map a mnoho dalších věcí.


hero

Narozdíl od jízdy venku nedochází při tréninku uvnitř k žádnému proudění vzduchu a z toho důvodu se můžete daleko více potit. Z praktického hlediska tedy doporučujeme použití podložky pod kolo a ochranného pásu rámu proti potu buď s kapsou na mobil nebo bez ní.


Ať trénujete jakkoli intenzivně, tento cyklotrenažér vydrží vše. Vaše kolo lze snadno a pevně zacvaknout, takže se můžete opřít do pedálů a být si jistí, že nikam neodjedete. Pro lepší přenos síly a minimalizaci přehřívání doporučujeme zakoupit i jeden z tréninkových plášťů Tacx, jež jsou specielně vyvinuty pro indoorové tréninky. Tyto pláště jsou tišší než běžné zadní pneumatiky silničních či horských kol a jsou tedy ideální pro jízdu, pokud nechcete nikoho rušit.


Obsah balení

  • Flow Smart trenažér
  • Držák předního kola
  • Quick release osa zadního kola pro uchycení do trenažéru (5 mm)

Doplňkové parametry

Kategorie: TACX
? Maximální sklon: 6 %
Hmotnost: 9,4 kg
Maximální brzdná síla: 45 N
Maximální točivý moment: 15,3 Nm
Maximální výkon: 800 W
Rozměry: 675 × 650 mm
Setrvačník: 1,6 kg
Výška: 410 mm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: