Tacx Neo Bike Plus

Kód: 010-02534-61
97 990 Kč
Skladem (1 ks)

Tacx® NEO Bike Plus je unikátní, chytrý, cyklistický trenažér v podobě celého kola s nastavitelnou geometrií, opravdu velmi tichým provozem a podporou virtuální cyklistiky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

UNIKÁTNÍ CHYTRÝ, CYKLISTICKÝ TRENAŽÉR

Jen málokterý cyklistický trenažér dokáže poskytnout takový zážitek z jízdy. Ve spojení s tréninkovou aplikací Tacx® Training1 dokážete na trenažéru projet celý svět s realistickým pocitem z jízdy, simulací sklonu a povrchu silnice a dokonce i simulací setrvačnosti a jízdy z kopce.notifikace
Celodenní monitoring zdravotních funkcí.

notifikace
Extrémně tichý provoz oceníte nejen vy, ale i vaši sousedé a členi domácnosti.

notifikace
Vytvořte si tréninkový plán nebo se přihlašte do virtuálních závodů.

notifikace
Zaznamenejte a vyhodnoťte trénink pomocí podrobných, měřených dat.

notifikace
Zažijte realistickou simulaci povrchů, například štěrku nebo dlažebních kostek.

notifikace
Snadno nastavitelná geometrie umožňuje využívat trenažér i více cyklisty.


Jedinečný pocit z jízdy.

REÁLNÝ POCIT Z JÍZDY
Funkce simulace povrchů v mobilní aplikaci Tacx Training vyvolává vibrace trenažéru a navozuje pocit jízdy po různých typech povrchů, jako jsou dlažební kostky, štěrk a další1.

HLADKÉ ŘAZENÍ
Pomocí brzdové páky můžete řadit s přesností a pocitem elektronického řazení. Správný převod najdete snadno a rychle, zejména při intenzivní jízdě. Řazení je nastavitelné podle systémů SHIMANO, SRAM nebo Campagnolo.

SIMULACE SETRVAČNOSTI A JÍZDY Z KOPCE
Pomocí integrovaného motoru je trenažér schopný simulovat setrvačnost jízdy. Oproti běžným trenažérům je jízda realističtější a pocitově příjemnější.

REÁLNÝ POCIT PŘI ZMĚNĚ PŘEVODU
Řazení při jízdě vyvolává stejný pocit, jako když řetěz přeskakuje na jiné kolečko. S připojeným externím zdrojem napájení dokáže trenažér věrně simulovat jízdu z kopce. Při jízdě z kopce tak nemusíte šlapat - podobně, jako při jízdě venku.

ANALÝZA ŠLAPÁNÍ
Chytrý cyklotrenažér NEO Bike Plus měří polohu vaší levé a pravé nohy, analyzuje techniku šlapání a pomáhá vám se naučit šlapat efektivněji.

PŘESNÁ A SPOLEHLIVÁ DATA
Získejte přesná data o svém výkonu a zlepšování se. Trenažér poskytuje přesná a spolehlivá data o wattovém výkonu, rychlosti a kadenci. Vše s přesností do 1 %.

STABILNÍ KONSTRUKCE
Dokonale vyvážená konstrukce trenažéru NEO Bike Plus zajišťuje maximální stabilitu, a to i při nejvýbušnějších spurtech až 2200 W.

VĚRNÁ SIMULACE STOUPÁNÍ
Užijte si i ta nejprudší stoupání bez omezení. Trenažér dokáže simulovat sklon svahu až 25 % a to i v situacích, kdy běžné trenažéry už zátěž nezvyšují.

PLYNULÝ A TICHÝ CHOD
Výsledkem kombinace technologie NEO a vnitřní konstrukce trenažéru NEO Bike Plus je jeden z vůbec nejtišších chytrých cyklistických trenažérů na trhu.


Sdílejte zkušenosti z tréninku.

SEDLOVKA
Úzká sedlovka zajišťuje pohodlí i na dlouhých vyjížďkách a díky snadno nastavitelné výšce se přesně přizpůsobí všem cyklistům ve vaší domácnosti nebo firmě.

NASTAVITELNÁ DÉLKA KLIKY
Použité kliky mají možnost volby mezi pěti různými délkami a můžete tak věrně nastavit vlastnosti vašeho kola. Do klik můžete namontovat standardní pedály s libovolnými kufry nebo bez nich.

NASTAVENÍ PŘEDSTAVCE
Nastavení uživatelské výšky a délky představce je velmi jednoduché a díky předtištěné stupnici i přesné. I v případě, že se na trenažéru bude střídat více osob s různými tělesnými parametry, je přenastavení trenažéru otázkou okamžiku.


Domácí fitness nebylo nikdy tak zábavné.

ŠIROKÁ KOMPATIBILITA
Chytrý cyklotrenažér NEO Bike Plus je možné propojit s širokou škálou elektroniky. Od mobilních zařízení a počítačů s aplikaci Tacx Training, po chytré hodinky nebo cyklistické počítače Garmin a to i současně.

PŘIPOJTE SE K OBLÍBENÝM APLIKACÍ
Cyklotrenažér NEO Bike Plus komunikuje prostřednictvím technologie Bluetooth® Smart a protokolu ANT+® FE-C, a umožňuje tak využívat několik oblíbených tréninkových aplikací jako je Rouvy, TrainerRoad nebo Zwift.

MOŽNOST SAMOSTATNÉHO POUŽITÍ
Chytrý trenažér můžete používat i jako samostatnou jednotku. Není-li připojen, simuluje hladkou silnici a čím rychleji jedete, tím větší klade odpor.

OCHLAĎTE SE ZA JÍZDY
Cyklotrenažér NEO Bike Plus má 4,5″ displej a nabíjecí USB porty. Vestavěné interaktivní ventilátory jsou řízeny automaticky podle vašeho výkonu a srdečního tepu.

Jízda plná emocí.

APLIKACE TACX TRAINING
Abyste si chvíle v sedle opravdu užili, máte po ruce knihovnu více než 250 reálných videotras ve vysoké kvalitě, které vám umožní zažít jízdu po známých trasách z celého světa, včetně Evropy, Severní Ameriky a Asie. Můžete se dokonce připojit k výzvám „Jezděte s profesionály“ s exkluzivními videozáznamy jízd týmů sponzorovaných společností Garmin.

TRÉNINKOVÉ PLÁNY TACX
Nyní máte k dispozici strukturované tréninkové plány přímo pro vaši výkonnostní úroveň, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů. Můžete závodit s ostatními, nahrávat GPS data, jezdit podle 3D map a využívat další funkce.

DOKONALÝ ZÁZNAM
Všechna data, na která se spoléháte, máte přímo v aplikaci Garmin Connect™ v chytrém zařízení. Zobrazte si mapy a statistiky nebo analyzujte své pokroky odkudkoli.

Obsah balení

 • NEO Bike Plus
 • Ventilátory
 • Držák tabletu
 • Sedlo
 • Řídítka
 • 2 porty USB pro nabíjení (vpředu)
 • Kryt proti potu
 • Držák na lahev Ciro
 • Lahev
 • Ručník Tacx
 • Software Tacx Premium na 1 měsíc

Doplňkové parametry

Kategorie: TACX trenažery
? Maximální sklon: 25 %
Hmotnost: 50 kg
Maximální brzdná síla: 260 N
Maximální točivý moment: 88 Nm
Maximální výkon: 2200 W
Q-faktor: 148 mm
Rozměry: 1390 x 750 mm
Setrvačník: Virtuální
Simulace sjezdu: Ano
Výška: 1170 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: