Tacx NEO Bike

Kód: T8000.61
Montáž zdarma
Značka: TACX
ZDARMAZDARMA
444 tacx neo bike
66 790 Kč
Skladem (2 ks)

Tacx NEO Bike je průlomový opravdový cyklotrenažér. Je tichý, výkonný a přesný, takže indoorový trénink je neskutečně realistický a zábavný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tacx NEO Bike - chytré kolo.


Tacx NEO Bike je průlomový chytrý cyklotrenažér. Je tichý, výkonný a má snadno nastavitelnou geometrii odpovídající silničním kolům. Indoorový trénink s ním je neskutečně realistický a zábavný.


 • Neuvěřitelný výkon až 2200 wattů.
 • Simuluje stoupání se sklonem až 25 % odpovídající těm nejnáročnějším kopcům.
 • Nabízí skvělou přesnost měření výkonu do 1 %.
 • Simulace jízdy z kopce.
 • Simulace jízdy po různých typech povrchů.
 • Lze propojit s vašimi oblíbenými aplikacemi, jako jsou například Zwift, Rouvy nebo Tacx.
 • Pyšní se mimořádně tichým chodem, proto ani při náročném tréninku nebudete nikoho v domě rušit.
 • Má integrované ventilátory, které mohou být automaticky řízeny srdečním tepem, výkonem nebo rychlostí.

hero


NASTAVITELNÁ GEOMETRIE - Nastavte si pedály, sedlo, řídítka, oplet a délku klik a máte kolo přesně podle svých představ. Nastavení může být přesně shodné s vaším silničním nebo triatlonovým kolem. Možnost snadného nastavení geometrie oceníte i v případě, kdy Neo Bike používá více cyklistů, kteří mají jiné tělesné parametry. Sdílení trenažéru s manželem/manželkou, přítelem/přítelkyní nebo dětmi nebylo nikdy tak snadné.


PLNĚ SOBĚSTAČNÝ - Trenažér Neo Bike je plně soběstačný a pro provoz nutně nepotřebuje telefon/tablet/PC ani napájení ze sítě 220V. V případě, že Neo Bike nepropojíte s chytrou elektronikou, můžete zátěž řídit ručně pomocí ovládacích tlačítek na brzdových páčkách, pokud nepřipojíte kabel na 220V, bude Neo Bike potřebnou energii vyrábět sám a nebude jen simulovat jízdu z kopce nebo různé typy povrchů.


VÍCE, NEŽ REALITA - jízdy na Neo Bike je skutečným zážitkem a přináší více emocí, než jízda na jakémkoliv jiném trenažéru. Virtuální řazení umožňuje pomocí mobilní aplikace jednoduše definovat převody, které chcete na kole mít. Změna převodů za jízdy je k dispozici pomocí tlačítek na brzdových klikách a zvuk i vibrace při změně převodů dodávají pocit reálné jízdy. Pomocí aplikací pro virtuální trénink, jako je například Tacx, Rouvy nebo Zwift, si můžete projet etapy slavných cyklistických závodů nebo si z klidu domova prohlédnout a projet trasy z celého světa. Nejstrmější alpská stoupání, rovinaté trasy v údolích, trasy pro silniční i horská kola a ještě mnohem více. Stačí pár minut na převlečení a jste bez ohledu na dení nebo roční dobu připraveni na jedinečný cyklistický zážitek.NEUVĚŘITELNĚ TICHÝ - Tacx Neo Bike patří k absolutně nejtišším cyklotrenažérům na trhu. Žádný setrvačník, žádný plášť, žádný řetěz ani kazeta. Největší hluk na trenažéru Neo Bike generuje dvojice ventilátorů, které vás během jízdy ochlazují. Je tak tichý, že na něm můžete jezdit v obýváku, zatím co zbytek rodiny bude sledovat film v televizi.


KOMFORTNÍ JÍZDA - NEO Bike okamžitě reaguje na změny rychlosti či sklonu. I v prudkých stoupáních nad 20% je zátěž trenažéru plynulá a blíží se reálnému pocitu z jízdy venku. Stabilní základna trenažéru zároveň poskytuje jistotu během jízdy ve stoji, což při náročných kopcích může být potřeba.


SIMULACE POVRCHŮ - Trenažér Neo Bike je schopný v kombinaci s kompatibilní tréninkovou aplikací simulovat jízdu po různých typech povrchů. Trenažér dokáže simulovat více, než 50 typů povrchů, mezi které patří hladká silnice, dlažební kostky, dlažba, nerovná silnice, písek, štěrk, šotolina, lesní cesta a další. Simulaci jízdy po různých typech povrchů zajišťuje vibrační motor, jehož vibrace se přenáší do těla trenažéru a klik. Výsledkem je pocit z reálné jízdy venku. V rámci jedné trasy se mohou různé povrchy střídat přesně tak, jak to odpovídá promítené trase. Simulace různých povrchů má vliv na účinnost šlapání. Funkci simulaci povrchů jde ve spojení s kompatibilní tréninkovou aplikací vypnout nebo zeslabit. Podporu simulace povrchů nabízí například tréninkové aplikace Tacx nebo Zwift.


PODROBNÁ ANALÝZA ŠLAPÁNÍ - Cyklotrenažér NEO Bike využívá parametry dynamiky jízdy se standardní technologii připojení ANT+®, což umožňuje analýzu šlapání prostřednictvím externích softwarových nástrojů, například softwaru našich cyklopočítačů Edge®. Měří také polohu vaší levé a pravé nohy a analyzuje vaši techniku šlapání, která vám pomůže šlapat do pedálů efektivněji.


SKUTEČNĚ VÝKONNÝ - PŘIPRAVEN NA SPURT - 32 integrovaných neodymových magnetů se postará o vysokou brzdnou sílu i výkon. Cyklotrenažér NEO Bike zaručuje maximální stabilitu, a to i při výbušných spurtech až do výkonu 2200 W. Nové provedení motoru poskytuje větší výkon při nízkých rychlostech. Výsledkem je mnohem věrnější zážitek z jízdy při stoupání nebo rozjezdu.


SKVĚLÁ PROPOJITELNOST - Trenažér komunikuje POMOCÍ technologie BLUETOOTH® Smart a ANT+® FE-C. Je snadno propojitelný s širokou škálou oblíbených tréninkových aplikací jako Rouvy nebo Zwift a také s Garmin sporttestery.


KOMPATIBILITA SE ZAŘÍZENÍMI - NEO Bike můžete připojit k několika zařízením najednou. Je možné využívat tréninkový software a zároveň jízdu nahrávat a sledovat na cyklopočítači nebo hodinkách Garmin.


TRÉNINKOVÝ SOFTWARE TACX - Abyste si chvíle v sedle opravdu užili, máte po ruce knihovnu s více než 100 kvalitními reálnými videotrasami, pomocí nichž se můžete vydat do strmých alpských kopců nebo například dlážděných uliček Milána.


TRÉNINKOVÉ PLÁNY TACX - K dispozici jsou strukturované tréninkové plány přímo pro vaši výkonnostní úroveň. Pomohou vám dosáhnout vašich cílů. Můžete si zazávodit s ostatními, nahrávat GPS data, jezdit podle 3D map a mnoho dalších věcí.


hero

Z praktického hlediska doporučujeme použití podložky proti potu pod kolo.


INSTALACE A MONTÁŽ

Na sestavení samotného trenažeru NEO Bike se můžete podívat na následujícím videu.

Obsah balení

 • NEO Bike
 • Ventilátory
 • Držák tabletu
 • Sedlo
 • Řidítka
 • 2 USB porty pro napájení příslušenství (přední)
 • Potítko
 • Ciro - držák na lahev
 • Lahev
 • Ručník Tacx
 • 1-měsíc zdarma pro Tacx Premium software

Doplňkové parametry

Kategorie: TACX
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: