Veslařský trenažér FINNLO Aquon Evolution

Kód: 3705
Tip Montáž zdarma
Značka: FINNLO
36 990 Kč
Skladem (1 ks)
Montáž veslovacího trenažeru
Veslařský trenažér Finnlo 3705 Aquon Evolution Cvičení na Aquon Evolution realisticky připomíná veslování na vodě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Veslařský trenažér FINNLO Aquon Evolution

FINNLO Aquon Evolution patří mezi kvalitní veslovací trenažéry, které svým majitelům poskytnou precizně provedenou mechaniku v kombinaci s optimální ergonomií pohybu. Robustní rám disponuje nosností do 150 kg a svou velikostí bude vyhovovat i vyšším osobám. Veslování patří k velmi zdravému pohybu se zapojením množství svalů (při tréninku na veslovacím trenažéru se využívá až 90 % svalů). Aquon Evolution poskytne dokonalé reálný zážitek veslování na vodě a díky svému vysokému výkonu vám připraví intenzivní silový trénink. Stabilní a masivní konstrukce, včetně kvalitních komponentů, zaručuje dlouhodobou životnost stroje i při pravidelném domácím tréninku.

Ovládání odporu je elektronické v rozmezí 16 stupňů (rozsah 10 - 350 W). Brzdný systém využívá vzducho-magnetický odpor. Pojezd sportovního sedáku je osazen ložisky, což zajištuje dlouhou životnost (výška sedátka nad zemí je 45 cm). Vzdálenost 85 cm od přední části sedadla k pedálům a extra dlouhá stahovací šňůra 182 cm poskytuje pohodlný trénink pro osoby s výškou až 200 cm. V neposlední řadě je stroj vybaven transportními kolečky pro snadnější manipulaci, má možnost složení pro úsporu místa a také díky své konstrukci disponuje vysokou nosností. Stroj je napájen externím síťovým adaptérem. Vzdálenost pedálů je 9 cm. Nášlapy jsou nastavitelné na velikost nohy.

FINNLO Aquon Evolution má přehledný LCD displej s modrým podsvícením, který lze dle potřeb naklánět. Tréninkový počítač nabízí 8 trvale zobrazených hodnot. Měřené údaje jsou: čas, kalorická spotřeba, tepová frekvence, vzdálenost, počet záběrů, záběry/min., čas na ujetí 500 m, watty, nastavení horní hranice tepové frekvence. Ta se měří prostřednictvím hrudního pásu s přesností EKG. Hrudní pás není součástí dodávky, ale je možné jej u nás dokoupit.

Z programové nabídky je k dispozici 12 programů s přednastavenými profily tratí, 4 uživatelské a 4 HRC programy, které jsou řízeny podle vaší tepové frekvence. Kromě programové nabídky jsou taky k dispozici režimy: manuál (count up, count down), režim RACE - jde o závod, kde si nastavíte požadované tempo záběrů a délku tratě a můžete tak změřit své síly s virtuální lodí. Paměť je pro 4 uživatele (pohlaví, věk, váha, výška...).

Veslovací trenažer lze sklopit do vertikální polohy pro úsporu místa, pokud zrovna necvičíte. Rozměry po složení jsou 148 x 50 x 196 cm.

Veslovací trenažér FINNLO Aquon Evolution získal hodnocení "VELMI DOBRÝ" (95,1 %) v testu veslovacích trenažérů německým časopisem Testmagazin.

Sestavení a zprovoznění veslařského trenažéru svépomocí vám zabere cca 2 hodiny.

Na kompletní stroj poskytujeme 3 roky záruku, na rám trenažéru pak 5 let záruku. Záruční i pozáruční servis zajišťujeme přímo u zákazníka doma.

Podsvícený LCD displej 12 programů s přednastavenými profily tratí Nášlapy nastavitelné podle velikosti nohy Držák na tablet ani tablet nejsou součástí stroje

Parametry veslovacího trenažéru FINNLO Aquon Evolution:

Nosnost stroje: 150 kg
Hmotnost stroje: 39 kg
Způsob využití: domácí
Pojezd sedáku: pojezd s ložisky
Opěrky nohou: profesionální nášlapy
Počet programů celkem: 12 přednastavených, 4 HRC, 4 uživatelské
Možnost složení stroje: ano
Transportní kolečka: ano
Měřené hodnoty: čas, rychlost, spálené kalorie, vzdálenost, výkon ve wattech, počet záběrů celkem
Měření tepu srdce: hrudním pásem
Brzdný systém: vzducho-magnetická brzda
Regulace zátěže: elektornicky
Typ displeje: podsvícený LCD displej
Napájení:
síťová přípojka 9 V
Rozměry stroje po sestavení (d. x š. x v.): 240 x 50 x 107 cm
Rozměry stroje ve složeném stavu (d. x š. x v.): 148 x 50 x 196 cm
Záruka na kompletní stroj: 3 roky
Záruka na rám stroje: 5 let

Doplňkové parametry

Kategorie: Veslovací trenažéry
? Možnost sklopení trenažeru: Ano
? Transportní kolečka: Ano
Brzdný systém: Vzduchovo-magnetická
Displej - velikost: 5''
hmotnost setrvačníku: 4,5 kg
Hmotnost trenažeru: 45 kg
Maximální nosnost trenažeru: 150 kg
Opěrky nohou (nášlapy): Profesionální nášlapy s možností polohování
Regulace zátěže: Elektronická s možností programů
Rozměry (DxŠxV): 240x50x107 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: