Volchem Bruciagrassi Fat Burner 210 tablet

Kód: 51
999 Kč
Skladem (> 5 ks)
  • V rámci nízkoenergetické diety přispívá ke snížení hmotnosti
  • Přispívá k omezení nárůstu hladiny glukózy v krvi po jídle
  • Přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi
  • 3 000 mg glukomannanu v denní dávce
  • 8 000 mg HPCM v denní dávce
  • 75 mg kofeinu v denní dávce
  • Neobsahuje tuky, cukry ani lepek 
  • Vhodné pro vegetariány i vegany

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bruciagrassi - jedinečný Fat Burner přispívající ke snížení hmotnosti! 

Přípravků přispívajících ke snížení hmotnosti je všude plno. My vám ovšem nabízíme variantu, která je nejenom vhodná pro vegeriány a vegany, současně neobsahuje tuky, cukry ani lepek, napomáhá udržet normální hladinu cholesterolu v krvi a omezit nárůst hladiny glukózy v krvi po jídle. Jak? Díky jedinečné složce přírpavku Bruciagrassi, a tím je právě glukomannan.

Jak glukomannan funguje?

Glukomannan je pektinový polysacharid získávaný z rostliny konjac. Pro lidský organismus je nestravitelný. Zatímco většina druhů vlákniny zvětší v žaludku svůj objem přibližně 5x, glukomannan zvětší svůj objem více než 50x!!! 

Díky rozpustnosti glukomannanu ve vodě, jeho vysoké molekulové hmotnosti a viskozitě tak v žaludu při doporučené dávce 3 g denně vznikne více než 150 ml gelového nestravitelného obsahu bez energetického potenciálu. To způsobuje delší pocit sytosti vedoucí k následnému snížení příjmu energie. Glukomanann v rámci nízkoenergetické diety přispívá ke snížení hmotnosti. Tohoto účinku dosáhnete, pokud dodržíte doporučené denní dávkování - 3 g denně ve třech dávkách po 1 g. 

Toto tvrzení bylo v roce 2012 na základě odborné analýzy schváleno expertní skupinou Evropské komise a zařazeno mezi zdravotní tvrzení.

bruciagrassi

 

Bruciagrassi obsahuje také HPMC 

HPMC - celým názvem hydroxypropylmethylcelulóza je potravinářská přísada z celulózy, která v kombinaci s vodou vytváří viskózní roztok. Ten může snížit vstřebávání tuků a sacharidů přispívajících ke zvýšení cholesterolu a glykémie. 

HPMC přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi (při dávce 5 g) a také k omezení nárůstu hladiny glukózy v krvi po jídle. Účinku dosáhnete při dávce 4 g HPMC společně s tímto jídlem.

   

Složení: Hydroxypropylmethylcelulóza - HPMC (E464), glukomanann, kofein.

Dávkování: 6 - 10 tablet denně. Nepřekračujte denní doporučené dávkování. Doporučená dávka 3 000 mg glukomannanu je obsažena v 10 tabletách.

Použití: Denní dávku rozdělte do tří dávek a užívejte před jídlem. Vždy zapijte velkým množstvím vody, je to důležité, aby se účinná látka dostala do žaludku. 

Upozornění: Doplněk stravy. Výrobek není vhodný pro děti a těhotné nebo kojící ženy. Nenahrazuje pestrou stravu. Při nedostatečném zapití vodou může hrozit osobám s polykacími obtížemi udušení. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce ani dovozce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost viz datum na obalu.

Obsah balení: 210 tablet.

azuje pestrou stravu. Při nedostatečném zapití vodou může hrozit osobám s polykacími obtížemi udušení. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě̌ do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce ani dovozce neručí́ za případné škody vzniklé́ nevhodným použitím nebo skladovaním. Minimální́ trvanlivost viz datum na obalu

Obsah balení

210 tabs

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: