Představujeme novinky od firmy PRO-FORM

Fitness sezóna pomalu startuje, a proto bychom Vás rádi informovali o novinkách z našeho sortimentu. V druhé části se zaměříme na produkty značky PRO-FORM.

Běžecký trenažer

Běžecký pás PRO-FORM City L6

Běžecký pás do domácího prostředí. Aplikace iFIT (připojení přes Bluetooth), 5" displej, motor 2 HP, max rychlost 14 km/hod, běžecká plocha 45 x 120 cm. Možnost sklopení do horizontální polohy, transportní kolečka.

Nosnost 110 kg, hmotnost 51 kg.

Cena: 23 790 Kč

Více o modelu

Cyklotrenažery

Cyklotrenažer PRO-FORM 500SPX

Cyklotrenažér do domácího prostředí. Aplikace iFIT (připojení přes Bluetooth), LCD displej, manuální regulace odporu, transportní kolečka, vyrovnávače nerovností.

Nosnost 115 kg, hmotnost 49 kg.

Cena: 14 790 Kč

Více o modelu

Cyklotrenažér PROFORM TDF CBC

Cyklotrenažér do domácího prostředí. Aplikace iFIT (připojení přes Bluetooth), LCD displej, elektronická regulace odporu, transportní kolečka, vyrovnávače nerovností.

Nosnost 115 kg, hmotnost 43 kg.

Cena: 18 790 Kč

Více o modelu

Veslařský trenažer

Veslařský trenažér PRO-FORM Carbon R10

Veslařský trenažér do domácího prostředí. Dotyková 10" Smart HD obrazovka, manuální regulace odporu, magnetická brzda, transportní kolečka, možnost složení.

Nosnost 114 kg, hmotnost 48 kg.

Cena: 31 790 Kč

Více o modelu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení