Spiro 20 - to nejlepší kolem 20 000 Kč

Housefit Spiro 20 iRun je model střední řady běžeckých pásů určený pro domácí kondiční trénink začátečníků i pokročilejších sportovců. Kromě kvalitní mechaniky, povedeného designu a robustní konstrukce nabízí pás i moderní elektroniku s možností propojení s tabletem přes Bluetooth a využití tréninkových aplikací. Díky své robustní rámové konstrukci Housefit Spiro 20 iRun zaručuje dlouhou životnost stroje i při pravidelném běhání.

Housefit Spiro 20 iRun se vyznačuje maximálním výkonem 3,3 kW, elektronicky nastavenou rychlostí od 0 - 16 km/h a možností simulace běhu v terénu díky elektronicky nastavitelnému sklonu až 15 %. Průběh tréninku můžete sledovat na na velkém 7" podsvíceným LCD displeji s řadou programů.

 

Hlavní výhody

  • Komfortní odpružení – došlapová deska uložená na pružných segmentech zaručuje šetrnost k vašim kloubům a zádům
  • Elektronické nastavení sklonu – simulace běhu v terénu díky možnosti elektronického nadstavení sklonu od 0 do 15%
  • Prostorná běžecká plocha – pás poskytuje na svou třídu nadstandardní běžeckou plochu o rozměrech 46 x 135 cm
  • Možnost složení a přesunu – díky možnosti sklopení do vertikální polohy a integrovaným kolečkům lze pás po docvičení snadno uložit
  • Kvalitní motor s vysokým výkonem – motor s výkonem 3,3 kW zaručuje dlouhou životnost a možnost chůze i těžších osob
  • Kvalitní mechanické zpracování – robustní rámová konstrukce a kvalitní zpracování trenažéru zaručuje dlouhodobě bezproblémové užívání stroje.
  • Možnost připojení MP3 a zabudované reproduktory – pro poslech hudby
  • Možnost připojení tréninkové aplikace iConcole+ ZDARMA! – zcela zdarma můžete stáhnout do vašeho tabletu, či chytrého telefonu tréninkovou aplikaci iConsole+, kterou můžete využívat pro zpestření vašich tréninků!

 


Trenažer Housefit Spiro 20 disponuje maximální nosností 135 kg a transportními kolečky pro snadný přesun trenažeru. Napájení je zajištěno síťovou přípojkou na 220 V. Rozměry stroje jsou (d x š x v) 171 cm x 76 cm x 137 cm a hmotnost stroje činí 85 kg.

Tréninkový počítač

Přehledný podsvícený LCD displej zobrazuje čas, rychlost, vzdálenost, kalorie, sklon a puls. Obsahuje 12 přednastavitelných programů a 2 HRC programy, které se řídí dle vaší tepové frekvence. Tepová frekvence je měřena pomocí senzorů na madlech nebo pomocí hrudního pásu (není součástí balení).

V minulých měsících jsme pro našeho zákazníka sestavili tento oblíbený a spolehlivý běžecký trenažer Housefit Spiro 20. Tento model se řadí k nejoblíbenějším, protože za cenu kolem 20 000 Kč nabízí parametry, které osloví i středně náročného zákazníka. Na sestavený trenažer se můžete podívat v následující fotogalerii.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení