Rotoped TUNTURI E50 Performance

Kód: 17TBE50000
ZDARMAZDARMA
Rotoped TUNTURI E50 Performance
21 990 Kč
Není skladem
Montáž rotopedu / ergometru

Jasný a velký displej - Různé programy - Integrovaný držák tabletu - HRC program zajišťuje bezpečný a funkční trénink - Měření tělesného tuku a BMI

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rotoped TUNTURI E50 Performance

Rotoped TUNTURI E50 Performance je trenažér vhodný do domácího prostředí, přičemž jeho kvalitní komponenty zaručují dlouhou životnost i při využití těžšími osobami. Stroj se hodí i pro pravidelný kondiční trénink. Rotoped disponuje vynikající mechanikou a kvalitní ergonomií rámu, takže si na něm pohodlně zacvičí i osoby vyšší postavy. Rotoped disponuje setrvačníkem o celkové váze 11 kg a magnetickým brzdným systémem s elektronicky ovládanou zátěží ve 32 stupních. Nosnost stroje je max. 135 kg.

Elektronicky řízený odpor magnetické brzdy (32 stupňů odporu) a šlapání je zcela plynulé a tiché díky 11 kg těžkému setrvačníku. Trenažér poskytuje bezpečnostní volnoběh, takže v momentě, kdy přestanete šlapat, vás stroj nenutí dále šlapat (jako je tomu např. u spinningových kol).

Rozměr po sestavení: 99 x 60 x 158 cm (délka x šířka x výška).

Trenažér je vybaven užitečnými vychytávkami jako třeba držákem na tablet pro sledování oblíbeného filmu během tréninku nebo držák na lahev s vodou pro dodržování důležitého pitného režimu.

U modelu TUNTURI E50 Performance s přehledným podsvíceným 5,5" LCD displejem je programová nabídka velmi bohatá. Na výběr je zde 21 přednastavených tréninkových programů, HRC programy řízené podle aktuální tepové frekvence a mnoho dalších vychytávek (Fitness test, Recovery). Pokud si chcete váš trénink opravdu užít, propojte rotoped s aplikacemi TUNTURI Routes, iConsole+ nebo KINOMAP - z vašeho cvičení se tak stane nikdy nekončící zábava. Kdo by si nechtěl po ránu projet např. trasu závodníků Tour de France.

Počítač je vybaven přehledným LCD displejem, který během tréninku zobrazuje základní hodnoty jako čas, rychlost, spálené kalorie, ujetou vzdálenost, výkon a tepovou frekvenci. Tepová frekvence je důležitým údajem během cvičení. Pro zjištění aktuálního srdečního tepu stačí chytit řídítka v místech dlaňových snímačů (tzv. hand-pulse), kdy se hodnota ukáže za malý okamžik přímo na displeji a vy tak přizpůsobíte intenzitu cvičení, aby byl váš trénink co nejefektivnější.

Funkce RECOVERY (test fyzické kondice) určí vaši aktuální fyzickou kondici vyhodnocením rychlosti poklesu tepové frekvence bezprostředně po dokončení tréninku.

HRC program (řízený dle tepové frekvence) v závislosti na parametrech cvičence se automaticky během jízdy reguluje zátěž pro udržení vybraného pulsu ve vybrané zóně.

Měření tepové frekvence probíhá prostřednictvím dlaňových snímačů (hand pulse). Chcete-li měřit vaší tepovou frekvenci s přesnosí EKG, vyberte si z naší nabídky bezdrátový hrudní pás (5-5,4 kHz), díky kterému budete mít svůj trénink opravdu pod maximální kontrolou.

Rotoped je vybaven pohodlným sedlem, které je nastavitelné jak vertikálně, tak i horizontálně. Sedlo si lehce upravíte přímo na tělo a navíc si můžete přizpůsobit i sklon řídítek, což zajistí pohodlný trénink osobám různé výšky. Plastové pedály vybavené fixačními řemínky (klipsnami) drží chodidlo bezpečně na šlapačce. Pedály i trn sedla této vyšší řady Performance jsou vyměnitelné za jakékoliv cyklistické. Předností modelu TUNTURI E50 Performance je nízký práh při nastupování a sestupování pro osoby se zdravotním hendikepem viz Fotogalerie.

Trenažér je vybaven transportními kolečky v přední části pro snadné uklizení stroje po dokončení tréninku. Rotoped disponuje také vyrovnávači nerovností podlahy pro maximální stabilitu při cvičení.

 

Parametry rotopedu TUNTURI E50 Performance:

Nosnost trenažéru: 135 kg
Hmotnost trenažéru: 39 kg
Způsob využití: domácí
Brzdný systém: magnetická brzda
Regulace zátěže: elektronická s možností programů
Setrvačníkový systém: 11 kg
Rozsah zátěže: MIN až MAX plynule
Rozměry stroje po sestavení (d. x š. x v.): 99 x 60 x 158 cm
Natavení sedla: výškové, horizontální
Nastavení řídítek: možnost naklápění
Středové složení: šlapací střed s ložisky
Převod setrvačníku: plochý řemen s dopínací kladkou
Volnoběh setrvačníku: s volnoběhem
Vyrovnání nerovností podlahy: ano
Transportní kolečka: ano
Držák na lahev: ano
Držák na tablet/smartphone: ano
Možnost složení stroje: ne
Programy: 21 Přednastavených programů, HRC programy, Přednastavené profily trati, Recovery
Měřené hodnoty: čas, rychlost, spálené kalorie, vzdálenost, tep srdce, signalizace překročení tepu, zobrazení zátěže na displeji
Konektivita: Bluetooth pro aplikace
Aplikace: TUNTURI Routes, iConsole+, KINOMAP
Ušní upínkou: ne
Dlaňové senzory (hand pulsy): ano
Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz: ano
Bezrdrátově hrudní pásem Bluetooth: ne
Typ displeje: LCD displej podsvícený
Velikost displeje: 5,5 "
Napájení:
externí síťový adaptér
Záruka na kompletní stroj: 3 roky
Záruka na rám stroje: 15 let

Doplňkové parametry

Kategorie: Rotopedy a Ergomertry
? Transportní kolečka: Ano
? Měření tepové frekvence: Ano
Brzdný systém: Magnetická brzda
Hmotnost: 39 kg
Horizontální posun sedla: Ano
Maximální nosnost: 135 kg
Regulace zátěže: Elektronická s možností programů
Rozměry (DxŠxV): 99x60x158 cm
Výškové nastavení sedla: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: